Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Tu jesteś: Katalog firm  »  Transport

Apple Farm Logistics

Apple Farm Logistics  to kompleksowa i profesjonalna usługa międzynarodowego transportu chłodniczego oraz spedycji. Istniejemy, abyś nigdy więcej nie martwił się o transport twojego ładunku, my zorganizujemy go za Ciebie. Posiadamy nowoczesną flotę składająca się z ciągników siodłowych MAN oraz naczep chłodniczych Schmitz, które wyposażone są w podwójną podłogę dzięki czemu jesteśmy w stanie załadować do 66 palet europejskich lub 48 palet przemysłowych. System monitoringu GPS pozwala w czasie rzeczywistym informować Cię o położeniu twoich ładunków. Termograf z wydrukiem potwierdza, że towar był przewożony w odpowiednich warunkach. Jeśli chodzi o palety na wymianę, to jest to u nas standardem, a kierowcy zawsze, są na to przygotowani. Nasze samochody posiadają certyfikaty ATP FRC oraz pozwolenie na przewóz produktów pochodzenia zwierzęcego i roślinnego.

Nasi kierowcy są wykwalifikowani oraz posiadają wieloletni staż pracy dlatego zawsze sprawdzają rozłożenie towaru na naczepie, żeby upewnić się że ładunek jest bezpieczny, dużą uwagę przykładają do sprawdzania temperatury ładunku przy użyciu termometrów oraz pirometrów.

Bardzo zależy nam na dostarczaniu ładunków w uzgodnionym czasie. Profesjonalnie i indywidualnie podchodzimy do wymagań każdego klienta, tak aby obydwie strony były w pełni zadowolone.

Zapraszamy zarówno do współpracy długoterminowej jak i okazjonalnej. 

Patryk Igras
Tel. +48 532 400 680
@ patryk.igras@applefarm.pl   
     www.applefarm.pl

 

81-363 Gdynia,
ul. Starowiejska 41-43
tel: +48 668 08 88 00
www.applefarm.pl
Tagi:
Transport, spedycja,

Podobne oferty