Twój kompas na rynku owoców i warzyw
Używaj na co dzień
Tu jesteś: Katalog firm  »  Transport
Transport 27 wyników
Matrix Company Sp. z o.o.
Matrix Company Sp. z o. o. jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą usługi transportu chłodniczego krajowego jak i międzynarodowego.
STRB Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą transportową specjalizującą się w międzynarodowych przewozach drogowych. Posiadamy własną flotę pojazdów oraz dział spedycji, umożliwiający realizację  każdego zlecenia na trasach krajowych oraz międzynarodowych.  
Rybarczyk Sp. z o. o.
Rodzinna firma zajmująca się transportem i spedycją na rynku europejskim oraz krajowym w dziedzinach transportu chłodniczego transportu produktów świeżych oraz neutralnych.
HIT Transport i Spedycja
Potrzebujesz taniego i rzetelnego transportu? HiT Transport i Spedycja wie, że czas to pieniądz, dlatego dynamicznie reagujemy na potrzeby naszych klientów. Gwarantujemy rzetelny i tani transport na drogach krajowych jak i w całej EUROPIE! Nie czekaj,zostań naszym zleceniodawcą!!!
Linkpoint Sp. z o. o.
Specjalizujemy się w przewozach międzynarodowych na terenie europy oraz Turcji, Zajmujemy się realizacją zleceń zarówno całopjazdowych jak i częściowych.
Apple Farm Logistics
Apple Farm Logistics to kompleksowa i profesjonalna usługa międzynarodowego transportu oraz spedycji.
WIŚ-TRANS
Międzynarodowy Transport Chłodniczy
CLEMENTE SP.j.
Clemente jest firmą transportową o zasięgu europejskim świadczącą kompleksowe usługi w zakresie chłodniczego transportu międzynarodowego. Nasz tabor oparty jest głównie na ciągnikach marki Volvo spełniających normy ekologiczne EURO 5 i 6.
AGENCJA CELNA AGCEL SC
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA CELNA
SmartFrigo - platforma transportu chłodniczego
SmartFrigo jest platformą stworzoną dla producentów oraz firm handlowych, z której korzysta blisko 2000 firm w tym ponad 1,200 przewoźników z taborem chłodniczym. Za pomocą SmartFrigo za darmo zorganizujesz w najlepszej cenie przewóz dowolnego ładunku w temperaturze kontrolowanej po całej Europie.
1 2 3