Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Tu jesteś: Katalog firm  »  Producenci  »  Owoce

ZAPRASZAMY STREK SPARR TRANSPORT ZAPRASZAMY

Dzień Dobry,

Firma Handlowa Strek Sparr z siedzibą w Rudna Mała pod Rzeszowem, pragnie przedstawić Państwu ofertę na wykonywanie usług transportowych w Państwa firmie.

Jesteśmy firmą, której podstawową działalnością jest transport międzynarodowy. Naszą specjalnością jest przewóz towarów chłodniczych na arenie międzynarodowej. Usługi transportowe wykonywane są do/z krajów takich jak: Polska, Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Francja, Benelux.

Do dyspozycji posiadamy 10 ciągników siodłowych marki Volvo euro EEV oraz euro 6, wyposażonych w system stałego monitorowania GPS. Każde auto posiada naczepę typu chłodnia, wyposażoną w system podwójnej podłogi, dzięki czemu jesteśmy w stanie załadować nawet do 66 euro palet. Chłodnie posiadają system monitorujący temperaturę podczas transportu. Mając na uwadze najwyższą jakość  naszych usług, wyposażamy naczepy w najmocniejsze agregaty Thermo King, przez co różnica temperatur 50 °C nie stanowi dla nas problemu.

Nasi Kierowcy to osoby z ogromnym doświadczeniem w transporcie międzynarodowym, uczestniczący w  szkoleniach z zakresu jazdy i bezpieczeństwa.

Państwa ładunki przewożone przez naszą firmę, ubezpieczone są w ramach umowy ubezpieczenia OCP, których suma wynosi 250.000 euro.

 

Z poważaniem,

Łukasz Blacha

36-054 Rudna Mała,
ul. Wspólna 21
tel: 883 303 997
streksparr.com

Inne moje oferty

Podobne oferty